Elastiek raakt! Gratis Festival Elastiek Muziek Hilvarenbeek.

Blokkenschema

Dit was het blokkenschema van Elastiek 2017. Blijf ons volgen voor het blokkenschema van Elastiek 2018!

Plan jouw Elastiek weekend! Bekijk het blokkenschema van:

← Scroll voor hele programma →

Vrijdag

Hoofdpodium

18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30 Steekje Löss (19:30 – 21:30)
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30 Massi (21:30 – 22:30)
21:45
22:00
22:15
22:30 Flamboyant & Friends (22:30 – 23:30)
22:45
23:00
23:15
23:30 Rave van Fortuin (23:30 – 01:30)
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

Tent

18:00 BBQ Fry-Day (18:00 – 20:30)
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

Container 1

18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30 Silent Disco
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

Container 2

18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30 Karaoke
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

← Scroll voor hele programma →

Zaterdag

Hoofdpodium

14:00 Concert op de Mert - RSO (14:30 – 16:00)
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00 Pat Smith (20:00 – 21:00)
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00 The Grand East (22:00 – 23:15)
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00 Bogus Brothers (0:00 – 1:30)
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

Tent:

14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00 Elastiek Smaakt! ‘T Hilverjazz Kwartet Vera Zaneé (17:00 – 19:30)
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15 Frenky and the Freaks (21:15 – 22:00)
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15 Super Moon (23:15 – 0:00)
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

Klein buitenpodium:

14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30 Marthe Hamers (19:30 – 20:00)
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15 Marvelious (21:15 – 22:00)
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15 Chigurh (23:15 – 0:00)
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

Container 1

14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30 Silent Disco
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

Container 2

14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
18:00
18:15
18:30
18:45
17:00
17:15
17:30
17:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30 Karaoke
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
0:00
0:15
0:30
0:45
1:00
1:30

← Scroll voor hele programma →

Zondag

Hoofdpodium:

11:00
11:15
11:30
11:45
12:00 Beiaardconcert (12:00 – 13:00)
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30 Gers Pardoel (14:30 – 15:30)
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15 Reservoir Dogs Band ft. George Baker (16:15 – 17:30)
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15 The Eskies (18:15 – 19:15)
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00 Antwerp Gypsy-Ska Orchestra (20:00 – 21:00)
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Tent:

11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00 Pannen­koeken­concert Hetty Confetti (13:00 – 14:00)
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30 Rosjah Fari (15:30 – 16:15)
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30 Nick en de Doorsnee (17:30 – 18:15)
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00 The Moods (19:00 – 19:45)
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00 Afterparty DJ Thomas & DJ Huub (21:00 – 23:00)
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Klein buitenpodium:

11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30 Carly E (15:30 – 16:15)
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30 Kiki Mettler (17:30 – 18:15)
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00 Cosmic Motion (19:00 – 19:45)
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Rondom de tent:

11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00 Kinderprogramma (14:00 – 17:00)
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00

Bikse Bazaar

11:00 Bikse Bazaar Shoppen & Struinen Muziek & Dans (11:00 – 17:00)
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00